İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesinden randevu almak artık çok kolay.İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi Randevu Al Sistemi sizin için hizmete sunulmuş. İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Devlet hastanesinin online randevu bölümünden randevu almak için tüm bilgiler yazımızda.

Telefon: (0232) 244 44 44
Faks: (0232) 243 15 30
Adres: Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Basın Sitesi Yeşilyurt
Web Sitesi: http://www.iaeh.gov.tr/

Randevu almak için arkadaşlar şu şekilde bir işlem yapmanız gerekiyor. Öncelikle hangi bölümden randevu almak istediğinizi bilmeniz gerekli.

DAHILIYE-GASTROENTEROLOJI-DIS-FIZIK TEDAVI-KARDIYOLOJI-GENEL CERRAHI-ENFEKSIYON-KALP DAMAR CER-NOROLOJI-KADIN DOGUM-PSKIYATRI-PLASTIK CERRAHI-DERMATOLOJI-ORTOPEDI-UROLOJI-KBB-COCUK POLIKLINIGI

Yukarıda saymış olduğum bölüm adlarından hangisinden randevu almak istiyorsanız Turkcell yada Avea cep telefonunuzdan aşağıdaki gibi bir mesajı 3443′e atarak randevu alabilirsiniz. (Türkçe karekter bulunmaması gerekli).

Unutmayın mesaj başında 3535 kodu sonrasında kimlik numaranız ve randevu almak istediğiniz bölüm adı yazılı olmalıdır.
3535 12345678901 DERMATOLOJI (Diğer polikliniklerin isimlerinin doğru yazılımları için aşağıdaki listeye bakınız)

atatürk eğitim ve araştırma hastanesi izmir yeşilyurt diş bölümü , izmir atatürk eğitim ve araştırma hastanesi doktorları , yeşilyurt devlet hastanesi gastroloji doktorları , yesilyurt egitim ve arastirma hastanesine nasil gidilir , yesilyurt hastanesi sabah kacta sira aliniyor Etiketler: · · · · · · · · ·